نوع – مهربان امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام

نوع – مهربان: امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام امام حسن مجتبی روز عاشورا عاشورا ولادت حضرت علی اکبر امام حسین فرزندان امام حسین

گت بلاگز اخبار حوادث عکس ، تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت جهت جهیزیه‌ ناقصش داد

عروسی که به خاطر پرسشها مالی هنگام ازدواج جهیزیه کاملی با خودش به منزل بخت نبرده بود، تاوان سنگینی جهت این عنوان پرداخت.

عکس ، تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت جهت جهیزیه‌ ناقصش داد

تاوان سنگینی که عروس سیاه بخت جهت جهیزیه ناقصش داد /عکس

عبارات مهم : داماد

عروسی که به خاطر پرسشها مالی هنگام ازدواج جهیزیه کاملی با خودش به منزل بخت نبرده بود، تاوان سنگینی جهت این عنوان پرداخت.

به گزارش گروه تحریریه سایت، زن هندی تبار به نام “ریتا سارکار” که اکنون 28 سال دارد، وقت ازدواج به علت پرسشها مالی نتوانست جهیزیه ای کامل و درخور سلیقه داماد به منزل بخت ببرد.

این عنوان کینه ای بزرگ در دل داماد شیطان صفت کاشت و هر لحظه به فکر تلافی آن بود تا اینکه روزی شرایط جهت انتقام مهیا شد.

ماجرا به زمانی باز می گردد که دلدردی ناگهانی امان ریتا را برید و همسرش او را جهت درمان به یک درمانگاه شخصی در کلکته برد که یکی از دوستان وی در آنجا طبابت می کرد.

پس از بیهوش کردن عروس نگون بخت به بهانه عمل آپاندیس آنها با نقشه ای شوم کلیه وی را از بدنش خارج کردند تا داماد کینه ای آن را با همدستی برادرش بفروشد.

از نظر همسر ریتا این تنها راهی بود که او می توانست با آن عنوان جهیزیه را جهت خود حل کند و تا حدودی این کمبود جبران شود. مدتها از آن ماجرا گذشت،درد های ریتا به جای کم کردن روز به روز زیاد کردن می یافت تا اینکه آخر صبر او به سر آمد و جهت چکاپی کامل به یک دکتر معتبر مراجعه کرد.

پس از انجام آزمایش های مورد نیاز ریتا تازه متوجه فاجعه ای که گریبان او را گرفته شد و جهت شکایت از همسر و برادر شوهر خود اقدام کرد ولی شوهرش ادعا کرد که کلیه را با رضایت خود ریتا فروخته اند.

عکس ، تاوان سنگینی که عروس سیاه‌بخت جهت جهیزیه‌ ناقصش داد

واژه های کلیدی: داماد | ازدواج | جهیزیه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz