نوع – مهربان امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام

نوع – مهربان: امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام امام حسن مجتبی روز عاشورا عاشورا ولادت حضرت علی اکبر امام حسین فرزندان امام حسین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری علت مهاجرت «مدونا» از زبان خودش

مدونا خواننده ۶۰ ساله به مجله ووگ گفت که جهت فرار از دونالد ترامپ به پرتغال رفته است.

علت مهاجرت «مدونا» از زبان خودش

علت مهاجرت «مدونا» از زبان خودش

عبارات مهم : آمریکا

مدونا خواننده ۶۰ ساله به مجله ووگ گفت که جهت فرار از دونالد ترامپ به پرتغال رفته است.

مدونا در بروزترین مصاحبه ای که انجام داده اعلام کرد خانواده اش را از منهتن به پرتغال برده تا از دست دونالد ترامپ فرار کند! او گفته یکی از انگیزه هایش جهت ترک آمریکا ترامپ بوده است.

این خواننده با مجله ایتالیایی ووگ صحبت کرده در مورد نقل مکان گفته که انگیزه او جهت مهاجرت دونالد ترامپ بوده؛ این روزها روزهای خوبی جهت آمریکا نیست. من هم فکر کردم که نیاز به عوض کردن دارم و عالی ترین راه خروج دوره ای از آمریکا است.

دلیل دیگری که مدونا به اروپا نقل مکان کرد کمک کردن به پسر بزرگ ترش دیوید جهت وارد شدن به ورزش فوتبال هست. مدونا توضیح داد: من دنبال این بودم که دیوید را به عالی ترین آکادمی و نزد عالی ترین مربی ها بفرستم، ولی سطح فوتبال آمریکا نسبت به بقیه کشورها پایین است.

این خواننده موفق که به زودی در ۱۶ آگوست ۶۰ ساله می شود به عنوان یک مادر فوتبالی گفت دیگر یک زندگی نرمال ندارد.

این مادر فوتبالی اضافه کرد در این شرایط دیگر یک زندگی ثابتی ندارید، چون همه چیز هفته به هفته عوض کردن کرده و بازی های فوتبال نیز هر هفته عوض کردن می کند و گاهی در شهرهای متفاوتی برگزار می شود.

خواننده موزیک Material Girl گفت که برایش مهم نیست که دیوید کریستین رونالدو بعدی نباشد، او فقط می خواهد فرزندانش انسان های خوبی باشند.

افراد زیادی به من می گویند تو باید واقعا بخواهی پسرت یک فوتبالیست موفق شود؛ دختر بزرگت Lourdes رقصنده خوبی شود، روکو هم نقاش شود. ولی من هر لحظه می گویم فقط می خواهم آنها عاشق، مهربان و انسان هایی مسئولین پذیر باشند. این تمام چیزی است که می خواهم.

علت مهاجرت «مدونا» از زبان خودش

سیمرغ

واژه های کلیدی: آمریکا | فوتبال | مهاجرت | خواننده | فوتبالی | خواننده | فوتبالیست | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz