نوع – مهربان امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام

نوع – مهربان: امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام امام حسن مجتبی روز عاشورا عاشورا ولادت حضرت علی اکبر امام حسین فرزندان امام حسین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران را دوست دارم/ رضا یزدانی الگوی من است ، نابغه آمریکایی کشتی جهان

نابغه کشتی آمریکا و دارنده ۳ مدال طلای دنیا و المپیک با بیان اینکه علاقه زیادی به کشور عزیزمان ایران دارد گفت: از اینکه تعداد زیادی از مردم ایران، کشتی‌های من ر

کشور عزیزمان ایران را دوست دارم/ رضا یزدانی الگوی من است ، نابغه آمریکایی کشتی جهان

نابغه آمریکایی کشتی جهان: کشور عزیزمان ایران را دوست دارم/ رضا یزدانی الگوی من است

عبارات مهم : ایران

نابغه کشتی آمریکا و دارنده ۳ مدال طلای دنیا و المپیک با بیان اینکه علاقه زیادی به کشور عزیزمان ایران دارد گفت: از اینکه تعداد زیادی از مردم ایران، کشتی های من را دوست دارند و نتایجم را دنبال می کنند بسیار خوشحالم.

به گزارش ایسنا، کایل اسنایدر که به همراه تیم تایتان مرکوری قهرمان دوره قبل کشتی آزاد جام کلوب های دنیا جهت حضور در چهارمین دوره این مسابقه ها به کشور عزیزمان ایران آمده هست، در گفتگو با ایسنا، راجع به حضور در کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران را دوست دارم و از حضور در کشور عزیزمان ایران بسیار خوشحالم. سال گذشته نیز جهت حضور در جام جهانی کرمانشاه به کشور عزیزمان ایران سفر کردم و خاطرات خوبی در ذهن همه ما به یادگار ماند آیا که مردم استقبال بسیار خوبی از ما داشتند و به گرمی پذیرای ما بودند.

کشور عزیزمان ایران را دوست دارم/ رضا یزدانی الگوی من است ، نابغه آمریکایی کشتی جهان

دارنده ۲ طلای دنیا و یک طلای المپیک با اشاره به علاقه بسیار زیاد مردم کشور عزیزمان ایران به رشته کشتی گفت: کشتی گرفتن در حضور تماشاگران پرشمار ایرانی که با شوق و اشتیاق زیادی کشتی گیران را تشویق می کنند احساس بسیار خوبی است که در هیچ کجای دنیا نظیر ندارد. از اینکه بار دیگر این شانس را پیدا کرده ام که برابر تماشاگران ایرانی کشتی بگیرم بسیار خوشحالم. با وجود اینکه هزاران مایل از کشور عزیزمان ایران دور هستم ولی بسیاری از مردم کشور عزیزمان ایران به کشتی های من علاقه دارند و نتایجم را دنبال می کنند و از این بابت احساس خوبی دارم.

وی راجع به افزایش تیم تایتان مرکوری به مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقه های کشتی آزاد کلوب های دنیا گفت: دیروز(پنج شنبه) دور مقدماتی این مسابقه های برگزار شد و کار چندان مشکل جهت پیروزی برابر رقبا نداشتیم ولی در روز دوم و نهایی باید ابتدا در نیمه نهایی برابر تیم مغولستان کشتی بگیریم که کار چندان راحتی در پیش نداریم. البته نشانه ما دومین قهرمانی متوالی در این مسابقه هاست و امیدوارم به خواسته مان برسیم.در صورت افزایش به فینال نیز باید با یکی از تیم های ستارگان یا ایزی پایپ مصاف کنیم که قطعا این دیدار بسیار قشنگ و البته سخت جهت هر دو تیم خواهد بود.

نابغه کشتی آمریکا و دارنده ۳ مدال طلای دنیا و المپیک با بیان اینکه علاقه زیادی به کشور عزیزمان ایران دارد گفت: از اینکه تعداد زیادی از مردم ایران، کشتی‌های من ر

اسنایدر در ادامه گفتگو با ایسنا، راجع به سطح کیفی این دوره از مسابقه ها نیز خاطرنشان کرد: ۱۶ عنوان دار دنیا و المپیک در این مسابقه های حاضر شدند و همین امر نشان دهنده سطح بالای مسابقه های هست. همچنین سه تیم بسیار خوب از کشور عزیزمان ایران در این مسابقه های حاضر شدند که بیمه رازی حریف مهم ما برابر دیگر تیم ایرانی شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید ولی بدون شک مصاف با یکی از دو نماینده کشور عزیزمان ایران در دیدار فینال با وجود تشویق های طرفداران ایرانی حاضر در سالن کار آسانی نخواهد بود ولی ما هدفی جز قهرمانی نداریم.

نابغه کشتی آمریکا و دنیا که چند ماه پیش در دیدار فینال مسابقه های جهانی پاریس در مبارزه ای جالب برابر عبدالرشید سعدالله یف ملقب به تانک روس به برتری رسیده بود، درپاسخ به این پرسش که آیا دوست دارد بار دیگر با او مبارزه کند گفت: بله حتما. حاضرم هر کجا که او دوست دارد باز هم با او کشتی بگیرم. البته در این مسابقه های متاسفانه این وقت فراهم نشد آیا که آن ها به مراحل بالاتر نرسیدند و سعدالله یف یک وزن پایینتر از من کشتی گرفت.

نابغه ۲۲ ساله کشتی دنیا و دارنده ۳ مدال طلای دنیا و المپیک در آخر راجع به رضا یزدانی آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم کشور عزیزمان ایران و دارنده ۲ مدال طلای دنیا نیز خاطرنشان کرد: از دوران کودکی او الگوی من بود و هر لحظه علاقه زیادی به سبک کشتی او داشتم. اگر این امکان روزی فراهم شود که برابر یزدانی کشتی بگیرم بسیار خوشحال خواهم شد.

کشور عزیزمان ایران را دوست دارم/ رضا یزدانی الگوی من است ، نابغه آمریکایی کشتی جهان

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz