نوع – مهربان امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام

نوع – مهربان: امام حسین علیه السلام امام علی علیه السلام امام حسن مجتبی روز عاشورا عاشورا ولادت حضرت علی اکبر امام حسین فرزندان امام حسین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی‌ترسم ، کعبی

بازیکن سپیدرود می‌گوید هر لحظه حامی افرادی مانند علی کریمی، علی دایی و تمام کسانی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت کشیدند، است. 

فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی‌ترسم ، کعبی

کعبی: فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی ترسم

عبارات مهم : ایران

بازیکن سپیدرود می گوید هر لحظه حامی افرادی مانند علی کریمی، علی دایی و تمام کسانی که در فوتبال کشور عزیزمان ایران زحمت کشیدند، هست.

حسین کعبی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط تمرین امروز (چهارشنبه) سپیدرود گفت: خدارا شکر تمرین شادابی داشتیم. ما اوضاع خوبی داریم و ان شاءالله بتوانیم در بازی فردا (پنج شنبه) سه امتیاز بازی را کسب کنیم. بازی فردا بازی سنگینی است و کار مشکل را پیش رو داریم. بازیکنان هم قسم شدند که به خاطر شرایط تیم و آقای کریمی سه امتیاز بازی را بگیریم. البته یک امتیاز هم جهت ما حکم سه امتیاز را دارد.

او راجع به اتفاقاتی که در هفته اخیر جهت علی کریمی سرمربی سپیدرود رخ داده اظهار کرد: ۱۰۰ درصد حامی علی کریمی هستم. البته من از قبل حامی علی کریمی، علی دایی و تمامی افرادی که در فوتبال ما زحمت کشیدند بودم. افرادی که در ورزشگاه به علی دایی فحش می دهند باید بدانند که ناموس علی دایی ناموس ما هست. علی دایی باید مجسمه اش ساخته شود. علی کریمی باید مجسمه اش ساخته شود ولی به او حمله می کنند. من شخصا از این افراد حمایت می کنم البته این افراد به حمایت من نیاز ندارند. در حال حاضر تمام تمرکز من به فوتبال است و به حواشی فکر نمی کنم. من ۱۰۰۰ بار حتی اگر من را محروم کنند می گویم که تا آخر پشت علی کریمی، علی دایی و کسانی که در فوتبال ما زحمت کشیدم هستم. چه وضعی است که الان همه به علی کریمی حمله کردند؟

فوتبال کشور عزیزمان ایران آلوده و کثیف است/ از جریمه و حکم جلب نمی‌ترسم ، کعبی

بازیکن سپیدرود در آخر تصریح کرد: پارسال چند بار با داوری سر تیم ما را بریدند ولی الان چه شده است که همه علیه علی کریمی مطلب می گذارند؟ همه ما می دانیم که فوتبال ما آلوده و کثیف هست. مطمئن باشید من بعد از لیگ برتر می توانم صحبت کنم و از جریمه و گرفتن حکم جلب نمی ترسم.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz